32 608 96 20
Holduct Sp. z o.o. Construction Branch
ul. Dworcowa 4, 41 – 404 Mysłowice

SPÓŁKA HOLDUCT

Holduct


HOLDUCT Budownictwo wchodzi w skład spółki HOLDUCT, która obsługuje inwestycje z branży energetycznej w szeregu krajów Europy, Afryki, Azji i Ameryki Południowej.


HOLDUCT Budownictwo oferuje optymalne rozwiązania w zakresie konstrukcji dachów i obudów ściennych hal, obiektów przemysłowych, biurowych, administracyjnych oraz mieszkalnych.


W zakresie naszego asortymentu (fasady, elementy metalowe, panele stalowe, aluminiowe i z płyt kompozytowych) należymy dziś do najbardziej kompetentnych i najsilniejszych partnerów w branży na polskim rynku budowlanym.


Oferujemy wsparcie na etapie projektowania, planowania, obliczeń, uszlachetniania powierzchni, a także nadzorowanie montażu. Jako usługę dodatkową, za pośrednictwem naszych zaufanych partnerów, oferujemy również montaż naszych systemów.


Jesteśmy jedną z niewielu firm, które podejmują się wymagających i skomplikowanych realizacji. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nawet przy trudnych z technicznego punktu widzenia zleceniach, potrafimy zachować wysoką estetykę. Jak to robimy? Przykładowo, w umiejętny sposób łączymy elementy walcowane z prostymi zakresami fasad, a żaluzje i osłony przeciwsłoneczne wkomponowujemy w elewacje, podkreślając oryginalność nawet najprostszych budowli.


Stosując różnego rodzaju połączenia, potrafimy sprostać nawet najbardziej śmiałym wizjom architektonicznym.


Najciekawsze realizacje:

Energooszczędne budynki biurowe
w Katowicach

W Górnośląskim Parku Przemysłowym w Katowicach przy ul. Konduktorskiej 39 powstają energooszczędne budynki biurowe, a firma HOLDUCT uczestniczy w tym przedsięwzięciu, współpracując z twórcami Pierwszego Polskiego Klastra Budownictwa...
DB Schenker – rozbudowa Budynku Biurowego Centrum Logistycznego w Pyskowicach

Konieczność wykonania projektu elewacji nawiązującego detalami do nietypowych rozwiązań zastosowanych w budynku istniejącym. Połączenie budynków w spójną całość. Zakres realizacji...
ICE Kraków

Informujemy o kolejnej realizacji, nad którą obecnie pracuje nasza firma. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy walcowane obudowy łączące dach z elewacją budynku dla prestiżowego i nowoczesnego centrum konferencyjnego ICE w Krakowie. W realizacji projektów pomaga nam wykorzystanie zaawansowanej inżynierii projektowej 3D +.
Modernizacja stacji diagnostycznej samochodów w Tychach

Adaptacja kompozytowych rozwiązań elewacyjnych, a także ślusarki aluminiowej do kształtu bryły wymagała wysokiej precyzji, z uwagi na niewielką skalę obiektu.