32 608 96 20
Holduct Sp. z o.o. Construction Branch
ul. Dworcowa 4, 41 – 404 Mysłowice

SPÓŁKA HOLDUCT

O nas


HOLDUCT Oddział Budownictwo powstał w ramach dywersyfikacji działań Spółki jako poszerzenie potencjału oferowanych usług i produktów. Jesteśmy dynamicznie zaangażowani na rynku fasad wentylowanych oraz ślusarki aluminiowej w systemach renomowanych firm. Oferujemy kompleksowe i optymalne rozwiązania w zakresie nowoczesnych systemów elewacyjnych ze stali, aluminium, płyt kompozytowych, tworzyw sztucznych i innych. Nasze produkty wykorzystywane są w tworzeniu obiektów przemysłowych, biurowych, administracyjnych i mieszkaniowych.


Oferujemy:

  • fasady aluminiowo - szklane,
  • elewacje wentylowane,
  • obróbki blacharskie,
  • obudowy konstrukcji stalowych, gzymsów, słupów, portali wejściowych, zadaszeń,
  • ślusarkę aluminiową,
  • żaluzje, lamele,
  • systemowe wykończenia attyk - systemowa obróbka ogniomuru

Działalność HOLDUCT oparta jest na doświadczeniu i wiedzy zespołu fachowców posiadających wieloletnią praktykę na rynkach krajowych i zagranicznych.


Doradzamy, projektujemy i realizujemy od najprostszych do bardzo skomplikowanych i trudnych technicznie rozwiązań.
Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną pomoc, ale także naszą rzetelność, wiedzę i doświadczenie.

Najciekawsze realizacje:

Energooszczędne budynki biurowe
w Katowicach

W Górnośląskim Parku Przemysłowym w Katowicach przy ul. Konduktorskiej 39 powstają energooszczędne budynki biurowe, a firma HOLDUCT uczestniczy w tym przedsięwzięciu, współpracując z twórcami Pierwszego Polskiego Klastra Budownictwa...
DB Schenker – rozbudowa Budynku Biurowego Centrum Logistycznego w Pyskowicach

Konieczność wykonania projektu elewacji nawiązującego detalami do nietypowych rozwiązań zastosowanych w budynku istniejącym. Połączenie budynków w spójną całość. Zakres realizacji...
ICE Kraków

Informujemy o kolejnej realizacji, nad którą obecnie pracuje nasza firma. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy walcowane obudowy łączące dach z elewacją budynku dla prestiżowego i nowoczesnego centrum konferencyjnego ICE w Krakowie. W realizacji projektów pomaga nam wykorzystanie zaawansowanej inżynierii projektowej 3D +.
Modernizacja stacji diagnostycznej samochodów w Tychach

Adaptacja kompozytowych rozwiązań elewacyjnych, a także ślusarki aluminiowej do kształtu bryły wymagała wysokiej precyzji, z uwagi na niewielką skalę obiektu.